big_image

Dermacol a výhody registrácie

18/09/2013

O výhodách registrácie na stránkach Dermacolu som sa dozvedela na blogu Lili, ktorej týmto ďakujem, ak to náhodou číta.

Rozhodla som sa to hneď vyskúšať na vlastnej koži a to ako to dopadlo, sa dozviete o už malú chvíľu. 

                                   ❊ ❊ ❊ ❊ 

Možno viete alebo neviete, Dermacol ponúka na svojej stránke možnosť získať voucher na 200 Kč za registráciu. Je platný tri dni a môžete si zaň objednať čo len chcete z dermacoláckeho e-shopu.

Postup


Je to ozaj veľmi jednoduché a celé to nájdete dôkladne popísané na stránke Dermacolu. V podstate ide o to, že si po registrácii môžete nabiť novovytvorený účet kreditom. 

Necháte si na mobil poslať kód a následne vám príde potvrdzovacia SMS, ktorú vpíšete do poľa pre jeho zadanie, ktoré sa automaticky objaví na stránke.


Váš 200 korunový bonus by sa vám mal po tejto operácii zobraziť medzi bonusmi. Keď si budete niečo objednávať, nezabudnite ho označiť v nákupnom košíku (na obrázku je príklad pre slevový kód). Ono si to nakoniec aj tak asi všimnete, či sa vám zľava uplatnila alebo nie, než sa doklikáte k záveru :)


A to je všetko! Ako som vravela, nič ťažké a za zľavu 200 Kč na čokoľvek to fakt stojí.

Prečo ma Dermacol u Siu veľké +?


  • Rozhodne môj článok neberte ako návod pre masy, ako vycicať Dermacol, čo to dá. Mne sa jednoducho len veľmi ráta spôsob ich marketingu. Každý má rád darčeky a e ešte keď si ich môže aj sám vybrať, no čo viac si priať.
  • Ďalšia výhoda je možnosť osobného odberu v pasáži Černá ruže Na Příkopech. Teda minimalizácia nákladov na nulu. (Pre Pražákov, of course..)
  • Zaručene nepoškodené výrobky. Čo ma fest vytáča, sú dogabané výrobky v drogériach. Niektorí ľudia by sa mohli uvedomiť a prestať používať výrobky, ktoré sú určené na predaj, lebo je to nenormálne, keď sa mám rozhodovať, ktorú vec si kúpim na základe toho, či je poškodená alebo nie. Tu v Studiu Dermacol vám slečna predavačka vytiahne novotou skvejúci sa výrobok pomaly spod pultu.
  • Ku každému nákupu vzorky zdarma. To v drogérii nedostanete nikdy.

A tu je môj nákup. Zaplatila som zaň presne 48 Kč a už sa teším, ako ho testnem!Z Dermacolu by si mohli brať príklad aj ostatné kozmetické firmy. Myslím, že si ma celkom naklonil a najbližšie sa určite zdržím dlhšie pri jeho stojane ^^

Máte nejaké skúsenosti s Dermacol e-shopom? Napíšte mi dole, na čo ste použili svoj bonus za registráciu :)

Majte sa,
Siu
No comments: