big_image

Vyhodnotenie Vianočnej Rozdávačky

29/12/2013

Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili a pánu Randomovi  za jeho pomoc v losovaní výhercu. Na Vianočný balíček sa môže tešiť Moon s tretím komentárom.

Moon, napíš mi pls na mail adresu do 31.12 :) 


Dobrá správa pre všetkých ostatných je, že chystám zanedlho ďalšiu giveaway. Najprv plánujem pár recenzií i nejaký ten 'kecací' článok.

Ozaj, čo vy a výpredaje? Boli ste už na love? Ja som našla kvetovanú mikinu v Mangu, dve kabelky a kotníkové topánočky v Ecco ^^ Juhú :))


Update z 1.1.2014:

Nakoľko sa mi slečna Moon neozvala do včerajšieho dňa, poprosila som pána Randoma o vygenerovanie ďalšieho čísla. No a čuduj sa svete, ono je to zase číslo 3, teda zase slečna Moon :)

Opätovne gratulujem a čakám na adresu do piatka 3.1.2014.


Update z 4.1.2014:

Vinnetuovi rty se smějou, ale jeho srdce pláče...
...obľúbená hláška kolegu sa teraz veľmi hodí a ja volám na pomoc pána Randoma po tretíkrát, pretože slečnna Moon sa stále neozvala..Gratujem Jane Krejčovej :) Prosím prosím, Jani, ozvi sa do stredy 8.1.2014 na môj mail :)

Update z 10.1.2014:

Nech nikto nevraví, že nemám vôľu, pozrela som sa teraz na mail a kde nič, tu nič..výherkyňa žiadna. Po 56743 krát nechávam osud v rukách Randoma a ...novou výherkyňou je Káťa Šuková :)


Budem čakať do 15.1.2014 :)

Update z 16.1.2014:

Nekonečná odysea pokračuje. Bola by som moc rada, keby sa výherkyňa ozvala..takže Veronika Červená, prosím prosím ozvi sa :)) Budem čakať do pondelka, 20.1.2014 :P


Update z 23.1.2014:

Aj moja bezodná studnica kreativity sa pomaly vyčerpáva a ťažko hľadám slová, ktoré by dostatočne popísali moje zúfalstvo nad hľadaním výherkyne Vianočnej Rozdávačky.Štafetu tentokrát preberá Mitsukoooo a ja strašne strašne dúfam, že to už ozaj bude naposledy, čo som losovala :P

Dávam čas do pondelka.

3 comments

 1. LifeOf Adrien16/01/2014, 18:10

  No čo, ozvala sa ti Káťa? :P Ja by som darček brala hneď haha... nechápem toto ....
  Adrien

  ReplyDelete
 2. nie :D a ja som si skusala na mail poslat aj spravu, ci to funguje alebo co ..a funguje! tak ja uz neviem..idem losovat dalej.
  O takomto case som mala pripravenu dalsiu givevejku, ale s tymto som neratala no...:))

  ReplyDelete
 3. Ty vado, já nestačím koukat, to je panečku štafeta =D Já jsem si dávala dva měsíce bloglovin prázdnin a najednou koukám, že by se to nemuselo vyplácet =D Děkujiiiii, to je krásné být 6. výherkyní ;) jdu psát mail a na stromeček i můj první Crazy Rumors už se moc těším ;)

  ReplyDelete