big_image

Dekoratívny seriál diel štvrtý - Riasenka Bourjois Twist up the Volume

16/03/2014


Dlho som používala od Bourjois Volume Glamour ultra care (takú tú tučnú bielu) a bola som vážne že spokojná, ale rozhodla som sa dať šancu novinke zo stajne Bourjois Twist up the Volume. A práve o nej bude štvrtý diel nášho obľúbeného seriálu. 


Jej najväčšou výhodou je umelohmotná variabilná kefka, alebo tiež kartáček, ktorý možno zhustiť alebo roztiahnuť ako harmoniku. Horné riasy najlepšie nalíčite tým roztiahnutým, spodné naopak tým zhusteným. 

Mám pocit, že riasenka je určená pre osoby s dlhými a hustými riasami, pretože na mojich krátkych funguje iba tá "zatiahnutá harmonika". Asi mám na hornom viečku také riasy, ako majú bežne ľudia na spodnom viečku :) Keď to zhrniem, myšlienka dobrá, ale na krátke štetiny namiesto rias sa riasenka tvorcovia riasenky nemysleli.Výsledný efekt na riasach je však celkom uspokojivý. Riasenka predĺži i zhustí riasy, nezlepuje a nehrudkuje sa. Na začiatku bola trochu tekutá, po mesiaci používania sa zhustila do optimálnej textúry.
Bourjois ma teda svojím výkonom nesklamala, aj keď k tejto konkrétnej riasenke sa už nevrátim. Ďalšou jej nevýhodou je dlhotrvajúce riasenie. Trvá mi skutočne asi 5 minút, kým vykreslím každé oko do rias krásneho vejarikovitého tvaru. 

Krásneho ako kásneho..s mojimi prírodnými riasami to žiaden efekt umelých rias nikdy nebude. Ale myslím, že ten, ku komu bola príroda štedrejšia a obdarila ho dlhými hustými riasami, dosiahne s Bourjois ľahko efekt "mrkací panenky" (ale to asi dosiahne s každou priemernou riasenkou).

Vzhľadom na moje prírodné riasy som s výsledkom spokojná. Prežijem fakt, že sa konštantne maľujem v móde "spodné riasy", vadí mi, že to trvá tak dlho, kým sa k tomu výsledku dopracujem.

Takže preto pre dnešok 3 a pol. 

Kupovala som ju v op-cosmetic.cz a vyšla ma na 189 Kč. V parfumérii je tak dvojnásobne drahšia.

Máte tip na super riasenku pre krátke nevýrazné riasy? Skúšali ste túto Buržujku? Som zvedavá na Vaše tipy a názory :)

2 comments

 1. řasenku jsem nezkoušela a popravdě zas tolik mě dle fotek nenadchla.chtěla bych teď zkusit they are real od benefitu..jinak já mám zas opačný problém - řasy - hlavně spodní - mam dost dlouhé a hrozně se mi díky tomu slepují a obtiskují :D
  Once Upon a Time

  ReplyDelete
  Replies
  1. moje riasy su dost mizerna reklamna plocha :)) ty mas uplne uzasne riasy ^^ zavidim

   Delete