big_image

Tlmená červeň na každý deň

21/08/2014Pri nedávnej 50%-nej akcii v Teta drogérii na Maybelline som si okrem Color Whisperiek kúpila na skúšku aj Color Sensational. Doteraz som ich na stojanoch celkom prehliadala a obalom mi prišli veľmi podobné ako Whisperky. To som sa ale mýlila..Plastový polopriehľadný obal je podobnosť čisto náhodná, textúrou i vlastnosťami sa Color Sensational dosť líši od Color Whisper.

Zatiaľčo Whisper sú wanna-be-balzamové a jemne farbiace, pri Sensational sa jedná o čistokrvný rúž. Je krémový, no nie moc hydratačný, stredne krycí, málo držiaci..no na perách každopádne príjemný.

Za celkovo pozitívny dojem z rúžu môže v najväčšej miere odtieň 540 Hollywood red. Ide o príjemnú tlmenú červenú s ružovým nádychom..ako stvorenú na bežné denné nosenie, keď práve nechcete pútať pozornosť výraznými červenými perami.Moje (ne)odporúčanie v tomto prípade závisí od toho, v akej cene ho nájdete. Ja som ho kupovala pri zľave 50%, tj. za cenu približne 70 Kč, a bol to moc dobrý kup. Dokonca taký, že by som si pre tej cene kúpila ešte ďalší odtieň. 
Pri pôvodnej cene by mi asi vadila slabá hydratácia a trvácnosť rúžu po prvé napitie. A to by bola ananásová známka ešte o jeden a pol bodu znížená..ale pri cene 70 Kč dávam 4.

Aká je vaša skúsenosť s Color Sensational? Koľko maximálne by ste zaň dali?

11 comments

 1. Tak tohle je přesně moje rtěnková barva! Moc ti děkuji za tip, hned se po ní podívám! :)

  ReplyDelete
 2. Hmm tak na tenhle odstín se budu muset podívat, moc ti sluší :)

  ReplyDelete
 3. Ten odstín je moc krásný :)

  http://oreoobsessionbeautyworld.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Vypadá pěkně :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Mna na tychto ruzoch stve prave vydrz, nevidim zmysel vyrazneho ruzu, ak si ho musim neustale kontrolovat, to uz radsej ozeliem super extra hydratacny pocit a siahenm po niecom dlhotrvacnejsom.
  Veronika

  ReplyDelete
 6. Mňa teda nejako nezaujali. Obal mi rovnako ako pri CW pripadá nezaujímavý a áno ja som ten človek, ktorý sa rozhoduje dosť aj podľa obalu. Navyše ako vravíš - výdrž po prvé napitie. Tak za to ja osobne by som nedala ani cenu s 50% zľavou. Skrátka nemám chuť po každom napití kontrolovať či mi z rúžu ostala len linka okolo pier, alebo či je horná pera celá zmazaná a dolná tak napoly.. Ja viem, že je niekedy problém taký rúž, ktorý by niečo vydržal nájsť, no už mám také zásoby kozmetiky, že keď nemusím, tak nič ďalšie nekupujem. V každom prípade pôvabnú farbu poprieť nemôžem. Naozaj krásna, ale to je asi tak všetko z pozitív, ktoré ja pri tomto produkte vnímam.

  ReplyDelete
 7. Mně se u CW líbí i obal. Bohužel jsem si jednu koupila, ale vypadala jsem s ní jakobych právě dojedla velkou porci špaget s boloňskou omáčkou - a neslušela ani mamče, takže letěla do koše.. a přitom v drogerii vypadala jako krásná růžová a ne oranžová :/

  ReplyDelete
 8. Odstín se mi moc líbí, ale CW mě nijak nezaujaly, takže o ní budu uvažovat jenom při nějaké další slevě. :)

  PS: Nominovala jsem tě na Liebster blog award u mě na blogu. :)
  http://colourfulelysia.blogspot.cz/2014/08/tag-liebster-blog-award.html

  ReplyDelete