big_image

Clarins - objav alebo priemer?

19/02/2015


Toto bol kup minulého roka. Spolu s ročným predplatným Instyle ma minulý rok Clarins balíček vyšiel na 399 Kč. Instyle čítam pravidelne a podľa mňa takú Elle strčí s prehľadom do vrecka, takže keď som našla takúto ponuku, neváhala som. Veď ktovie, možno nájdem svoj dokonalý krém, vravela som si. Našla som?Multi - Active Day
 • Napriek tomu, že je dosť hutný, prekvapivo rýchlo sa vstrebáva. Priam bleskovo.
 • Pleť okamžite hydratuje, efekt je podobný ako pri mojom milom Bioderma sére
 • Jediná chyba krásy, ktorá môže byť pre niekoho dosť zásadná - je príšerne parfumovaný. Niežeby nevoňal, ale on vonia tak prenikavo, že ho i počas dňa cítim z tváre. Veľmi rada si ho beriem na cesty, ale doma na bežné dni sa radšej natriem niečim menej voňavým.
 • Neštípe v očnom okolí. Na cesty si nenosím zásobu všetkým možných krémov a snažím sa vystačiť si s jedným. Inak by som ho pre tú parfumáciu radšej okolo očí nemazala.
Keby som ho našla v dobrej cene, viem si predstaviť, že by som si ho ešte kúpila. Objavila som však aj presvedčivejšie krémy, napríklad spomínané Bioderma sérum. 


Multi - Active Night
 • Čakala by som, že bude ešte hutnejší, no opak je pravdou. Nočný krém je ľahký a rýchlo vstrebateľný.
 • Efekt na pleti ráno po zobudení nie je žiaden zázrak. Povedala by som, že ako po inom bežnom nočnom kréme. Určite nepredčil môjho doterajšieho favorita  - olejček Sanoflore.
 • Podobne silno parfumovaný ako jeho denný brat.

Celkovo mám z krému priemerný pocit a opätovne by som si ho nekúpila.Čo zaujímavé ste za predplatné získali vy?
Máte skúsenosť s pleťovou kozmetikou Clarins? Zaujala alebo ani nie?

4 comments

 1. Za předplatné Elle na rok poukázku 3000,- do GANT..dobrej kup ;)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 2. Predplatiť som si nikdy nič nepredplatila, ale musím súhlasiť, že InStyle je skvelý. Dlho som zháňala časopis pre mňa, až raz som poskupovala všetko, čo na pohľad vyzeralo, že by bolo čitateľné, ale Cosmopolitan a Joy som vyrazila div nie von oknom lebo podľa mňa to bola zmeska stupídnych článkov, Elle som nechala, ale teda každý mesiac ju určite nekupujem a InStyle vyhral na plnej čiare. Dokonca aj seriózne zvažujem predplatné lebo kupujem ho tak či tak každý mesiac už viac ako dva roky a má výbornú cenu :)

  Domka Domková

  ReplyDelete
 3. Zkusenost s Clarins nemam, ale neco bych urcite rada vyzkousela, i kdyz tyhle kremy me nejak moc nezaujaly :-)

  ReplyDelete