big_image

OUT OF THE BLUE

13/09/2015


Predtým než sa ku mne dostanú fotky môjho outfitu z Prague Fashion Week (bacstage uvidíte postupne TU), poviem vám, že som si týždeň v Prahe náramne užila. Možno tým, že som na sprievodných akciách trávila viac času než minule, možno mojím menej-asociálnym vyžarovaním, ale spoznala som tento fashion week hrozne veľa super ľudí.

Napríklad Pavel. Už som dávno nestretla človeka, ktorý sa tak úprimne zaujíma o módu ako súčasť umenia a kultúry. Nepozná a nesleduje blogy, na sprievodné akcie i hlavný program ide tento študent medicíny čisto kvôli estetickému zážitku. Žiadna póza a okázalé upozorňovanie na seba. Také netradičné v tomto pozlátkovom svete! 

A mnohých ďalších inšpiratívnych a kreatívnych ľudí, ktorí napriek svojmu mladému veku už niečo dokázali. Je super nebyť asociálny. Ono si tie príležitosti na zaujímavé stretnutia človeka nájdu, keď je voči nim otvorený. Aká je vaša skúsenosť? Radi sa zoznamujete s novými ľudmi, či vás toto príliš nebaví?
                                                                                                                  ● ● ● ● ●

Before getting the photos of my outfit from Prague Fashion Week from my fellow photographer colleague (you might have seen some pics HERE), I have to tell you, I thoroughly enjoyed the week in Prague. Maybe because I attended more events from the side programme, maybe because of the less-asocial beaming of mine, I've met many supercool people during this fashion week.

Pavel, for example. I cannot remeber meeting a person with so pure interest in fashion as a part of art and culture lately. He isn't really into blogs, this medicine student and arts enthusiast attends the events of Fashion Week purely because of the aesthetical experience. No pretending or ostentatious showing off. How rare in this trumpery world!

And many other inspirative and creative people who, inspite of their young age, have achieved something great. It's cool not to be asocial. Those opportunities and interesting meet-ups will find you, when you're open to them. What do you think? Do you like meeting new peeps or are you more of a asocial weirdo?
dress: ODIVI
cardigan: Zara
sneakers: Nike
watch: Casio
ring: &other stories

11 comments

 1. Nádherné fotky a ta kombinace barev je úžasná :) a mně se to tak střídá, někdy mám náladu poznávat nové lidi a někdy bych se nejradši na všechny vykašlala a šla si do kavárny sednout jenom s lidma které znám a mám u nich nějakou jistotu... :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Skvělé fotky, opravdu! Nikdy by mě nenapadlo, že by dopravní značky mohly být tak fotogenické. Já mám seznamování se s novými lidmi moc ráda, ale často nedokážu překonat svoji introvertskou povahu a bojím/stydím se začít sama.

  ReplyDelete
 3. ja sa nerada zoznamujem s úplne cudzími ľuďmi, nemám na to taký ten prirodzený dar :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Samozrejme, vždy sa teším, keď spoznám niekoho nového a ak je to navyše človek, ktorý ma dokáže inšpirovať, teší ma to o to viac.

  ReplyDelete
 5. Rád se seznamuji s novými lidmi, samozřejmě..jen z nich potřebuji na první notu cítit upřímnost, v opačném případě couvám..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 6. Wow, vypadáš úžasně. Já se nerada seznamuji s novými lidmi, protože mám strach, že si s nimi nebudu rozumět.

  ReplyDelete
 7. zrovna o tom píšu u sebe - z takovýho seznamování se mám děs... každopádně tobě to moc sluší a budu ráda když se podělíš o rady na překonávání asociálních stavů :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dakujem :)
   Hm konkretne rady ani neviem dat..je to u mna skor take intuitivne. A mozno i trochu ucelove. Napriklad prvy den v skole/v skupine som (mozno trosku nutene) spolocenskejsia, lebo viem, ze je dobre si najst kamaratov a spoznat ludi. Ale na druhej strane, ked si ku mne chce v jedalni niekto prisadnut (pricom je vsade okolo kopa miesta), tak poviem ze niekoho cakam, hoci to nie je pravda, len preto aby som mohla ostat sama a v klude jest/citat si pri tom :D A uplne najviac neznasam, ked sa vo vlaku chcu neznami ludia so mnou rozpravat :D Takze nijak to neriesim, pokojne som asocialna, ked to tak prave citim :P

   Delete
 8. Tak ja patrím k tým asociálnym weirdo typom ľudí, čo je dosť smutné... A preto mi aj dlhšie trvá, kým niekoho spoznám a prestanem sa ho hanbiť. :(

  Pozývam na GA o krabicu roztomilých vecičiek Kawaii Box!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja si myslim, ze na tom neni nic smutne byt asocialny weirto :) Tiez byvam taka, a tiez niekedy zas spolocenska..hlavne je to asi nijak nehrotit a byt spokojny so sebou..

   Delete
 9. skvele fotky! pekny kontrast!:)

  www.bridgeofmemories.blogspot.com

  ReplyDelete