big_image

HOW TO WEAR BLACK

30/03/2016Môj fashionweekový outfit sa niesol v duchu all-black-everything, a bolo to sakra ťažké, dať takýto nádherný celočierny look dokopy, lebo ako viete, kombinovať čiernu s čiernou, rôzne čierne materiály - to je hotové umenie, ktoré ovládajú iba blogerky.
Naaaah kecy!
Cestovala som z Kodane do Prahe a z Prahy na Slovensko, takže som nahádzala do kufra nejaké čierne handry, a bolo. Jednoduché ako facka. Čiernou nič nepokazíte, je to najefektívnejšia zbraň pri rannom nestíhaní do práce, pri boji s povolenou hmotnosťou batožiny, pri ašpirovaní o najtrendy-minimal blogerku roka. Aj v Dánsku je čierna najuctievanejšia farba. Keď sa chcú Dáni farebne odviazať, primiešajú do outfitu šedú (tí veľmi extravagantní aj bielu a béžovú).
Čo vy a čierna? Je pre vás ikonou či záchranou?


My Prague fashion week look was inspired by well-known #allblackeverything, and it was pretty damn hard to build up such a wonderful and trendy look, because you know, combining black with black, taking into consideration all the materials I'm using - that's a real art only bloggers are capable of.
Naaah bullshit!
I went from CPH do Prague and then to Slovakia, so I just grabbed some easily-combinable black stuff and that's it. Easy like a piece of cake. You cannot do wrong by wearing black. Black is the most effective weapon in the morning hurry, in fighting against the baggage allowance limit, in aspiring to be a trendy-minimal fashion blogger. Also in Denmark, black is THE most popular color. When Danes want to go color-crazy, they use gray (the most extravagant ones also white and beige).
How about you and black? It's an icon or a safety ring

dress: COS // sneakers: Nike // backpack: Matt & Nat

4 comments

 1. Šaty perfektné a ty si tak krásna! Čierna je moja takmer každodenná záchrana, takže sa radím k jej fanúšikom :D

  ReplyDelete
 2. Krásne fotky a šaty (: milujem čiernu.

  Daniela

  ReplyDelete
 3. krásné fotky! já černou nosím ráda, je to přesně jak píšeš nejjednodušší :D ale snažím se ji omezovat, kor na jaře to chce prostě barvy!

  ReplyDelete