big_image

OFF TO AZORES

02/07/2016

20 degrees centigrade, rainy weather, almost no civilisation. This is Azores, islands, where we are off to another un-fancy road trip, just as our latest one was, on Iceland. No fancy cafés, vegan restaurants, hipster-raw cookies. Only local grocieries supply plus three vegetable sufflé tins from DM drogerie markt. No flattering clothes or nice shoes. Only functional trekking clothes suitable for all-day-long hiking. But it's gonna be fun, that's for sure!

Soo take care, my friends! See you soon!
20 stupňov, daždivo, takmer bez civilizácie. Tak to vyzerá na mieste, kam sa chystáme na ďalší road-trip. Podobne un-fancy dovolenka ako Island. Žiadne kaviarne, vegan reštaurácie, hipsterské raw koláčiky. Iba čo miestne potraviny dajú, plus tri zbalené zeleninové paštéty z déemky a pár müsli tyčiniek. Žiadne oku-lahodiace oblečenie a pekné topánky. Len trekové a funkčné veci vhodné na celodenný hiking. Ale bude to super, to viem každopádne!

Tak sa tu majte, priatelia. Chcela som pôvodne prednastaviť článok, aby ste sa nenudili, ale nejak nevydalo. Tak zatiaľ!swimsuit: H&M// müsli bar: Chimpanzee // sandals: Teva // shorts: Dynafit // rain coat: Rains // sun cream: Kiehls // reading during the flight: Kinfolk

1 comment

  1. Wow plavky vyzerajú super! :)
    partofnicol.blogspot.sk

    ReplyDelete